Internet - airMax


podlacz.net

Internet radiowy:

Gdynia, Rumia, Reda, gmina Kosakowo, gmina Puck, Bytów


Umowa na czas nieokreślony !

Nieograniczony transfer (bez limitów)

Idealne dla graczy - niskie opóźnienia (ping)

Niski koszt instalacji  - już od 1 zł

Stała opłata abonamentowa (opłata nie wzrośnie jak u innych Operatorów po pierwszych miesiącach promocyjnych)


Nazwa pakietu 'airMax-10'
'airMax-25' 'airMax-50' 1
Prędkość
10 Mbit/s 30 Mbit/s
50 Mbit/s
Cena 39 zł 59 zł 99 zł

 

Opłata aktywacyjna

1 zł

Zmiana pakietu

99 zł'Internet airMax' kierowany jest do Klientów indywidualnych oraz firm, tych małych, średnich i większych. W zależności od Państwa potrzeb, oferujemy najdogodniejsze rozwiązania, które zaspokoją oczekiwania odbiorców, którzy wykorzystują Internet jedynie w celach przeszukiwania informacji w sieci oraz korzystania z poczty elektronicznej, jak i tych, których potrzeby są bardziej rozbudowane. Dla pakietów airMax faktury za usługę dostarczane są w formie elektronicznej na podany w umowie adres e-mail. W przypadku chęci otrzymywania faktury papierowej za w/w usługę doliczana jest kwota 5 zł brutto.

Instalacja urządzeń, wymaganych do podłączenia się z naszymi stacjami bazowymi możliwa jest już od 1 zł. Urządzenie przez cały czas trwania umowy, pozostaje naszą własnością. Dzięki takiemu rozwiązaniu, klient, w sytuacjach awaryjnych, nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów, związanych z koniecznością naprawy lub wymiany urządzenia odbiorczego2.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości lub potrzebują fachowej porady, prosimy o kontakt za pośrednictwem naszego formularza lub bezpośrednio pod numerem 531-811-811 z przedstawicielem.

1 - Oferta ograniczona terytorialnie. Zapytaj o dostępność wybranego pakietu w swojej lokalizacji.
2 - Nie dotyczy w przypadku stwierdzenia uszkodzenia urządzenia z winy abonenta.


W/w kwoty są kwotami brutto.